iiii znowu dla nas !!! Kasztelan na kolanach !!!

Partyzant Radoszyce - Kasztelan Żarnów 6:0 (4:0)

Bramki : Łukasz Pałka, Paweł Cegieła, Damian Piwowarczyk x2, Piotr Zawadzki , Michał Miśtal

Partyzant : Jakub Kaszuba - Mateusz Płyta Michał Miśtal Tomasz Mazur Paweł Cegieła - Daniel Kabała Karol Nieszporek Damian Piwowarczyk Maciej Dymek - Jakub Pękala Łukasz Pałka
oraz : Kacper Laskowski Bartłomiej Szustak Karol Pańczyk Paweł Mechelewski Piotr Zawadzki Nicolas Basiak

Mecz z drużyną z Żarnowa był od początku rozgrywany z przewagą naszej drużyny widać było lepsze poruszanie się po boisku zespołu trenera Luzara i tak można powiedzieć że mecz został już zamknięty w pierwszej połowie która zakończyła się wynikiem 4-0 dla Partyzanta. Goście tylko raz zmusili do interwencji Jakuba Kaszubę gdzie zawodnik z Żarnowa uderzył piłkę z około 12 metra ale nasz bramkarz był czujny w tej sytuacji i sparował uderzenie na rzut rożny.
Druga połowa spotkania to również przewaga naszej drużyny, graliśmy piłką a co za tym idzie przeciwnik musiał za nią dużo biegać a przy tym zespół stwarzał sobie kolejne sytuacje bramkowe i tak do czterech bramek zdobytych w pierwszej połowie zawodnicy z Radoszyc dolożyli jeszcze dwa trafienia i mecz zakończył się wynikiem 6-0.
W tym spotkaniu z powodu urazów nie mogli wystąpić Krzysztof Myśliwy oraz Jakub Milcarz

Kolejne spotkanie kontrolne zawodnicy z Radoszyc rozegrają już w sobotę o godzinie 14.00 na boisku OSIR w Końskich a przeciwnikiem będzie IV ligowa Polonia Piotrków Trybunalski.