Okres przygotowawczy

W dniu 23.01.2020 drużyna seniorów Partyzanta rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2019/2020. Zajęcia prowadził nowy trener Pan Jan Luzar , który zastąpił na ławce trenerskiej Pana Zbigniewa Podsiebierskiego ( zrezygnował z prowadzenia drużyny na początku stycznia ). Drużyna przygotowuje się na własnych obiektach trenując 3 razy w tygodniu.
W zespole doszło do kilku zmian kadrowych i tak z klubu odeszło 3 zawodników Kuba Kos przenosi się do K.S. Paradyż, Wojeciech Tyczyński również przenosi się do K.S. Paradyż a Paweł Markowicz będzie występował w MKS Neptun Końskie. Do treningów z drużyną nie przystąpiło kilku zawodników będących w kadrze zespołu w rundzie jesiennej ( Morgaś Przemysław - kontuzja, Alessandro Magini - szuka klubu, Mateusz Piesik - szuka klubu.)
Ale są również wzmocnienia i tak barwy naszego zespołu na nadchodzącej rundzie będzie reprezentował Tomasz Mazur ( Kasztelan Żarnów ) Karol Pańczyk ( Gród Ćmińsk) Mateusz Płyta ( MKS Neptun Końskie ), Jakub Milcarz ( MKS Neptun Końskie ) oraz zawodnicy z zespołu juniora starszego naszego klubu.
Drużyna również rozgrywa spotkania sparingowe:

Partyzant Radoszyce - Pilica Przedbórz 0-1

Kaszuba Jakub-Basiak Nikolas, Miśtal Michał, Cegieła Paweł, Mazur Tomasz- Pałka Łukasz, Piwowarczyk Damian, Myśliwy Krzysztof, Pańczyk Karol - Szustak Bartłomiej, Kabała Daniel

Ponadto: Laskowski Kacper, Dymek Maciej, Mechelewski Paweł, Pękala Jakub, Płyta Mateusz, Milczarz Jakub

Partyzant Radoszyce - Szydłowianka Szydłowiec 0-1

Kaszuba Jakub - Płyta Mateusz, Miśtal Michał, Mazur Tomasz, Basiak Nikolas - Pałka Łukasz, Milcarz Jakub, Nieszporek Karol, Mechelewski Paweł - Myśliwy Krzysztof, Dymek Maciej

Ponadto : Laskowski Kacper, Kabała Daniel, Pękala Jakub, Szustak Bartłomiej

Zaplanowane są jeszcze 3 spotkania sparingowe do rozegrania:
15.02.2020 ( Sobota) zagramy z Ceramiką Opoczno o godzinie 13.00
19. 02.2020 ( Środa) zagramy z Kasztelanem Żarnów o godzinie 18.00
22.02.2020 ( Sobota) zagramy z Polonią Piotrków Trybunalski o godzinie 14.00
Wszystkie gry kontrolne nasza drużyna rozgrywa na Stadionie OSIR w Końskich

Pierwszy mecz ligowy zaplanowany jest na 08.03.2020 o godzinie 14 będziemy podejmować na własnym stadionie Naprzód Jędrzejów już teraz serdecznie zapraszamy na to spotkanie.