RUNDA JESIENNA 2020 sezonu 2019/2020

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia
Orlicz Suchedniów   0-2   Zdrój Busko Zdrój   11 sierpnia, 17:30
GKS Rudki   1-1   Pogoń 1945 Staszów   11 sierpnia, 17:30
Naprzód Jędrzejów   1-1   Partyzant Radoszyce   11 sierpnia, 17:30
Star Starachowice   0-0   Łysica Bodzentyn   10 sierpnia, 17:30
Neptun Końskie   1-4   GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   10 sierpnia, 11:00
Alit Ożarów   0-0   Wierna Małogoszcz   10 sierpnia, 17:30
Nida Pińczów   0-2   Granat Skarżysko-Kamienna   11 sierpnia, 17:30
Spartakus Daleszyce   1-2   Czarni Połaniec   11 sierpnia, 17:30
Lubrzanka Kajetanów   0-2   ŁKS Łagów   11 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 15 sierpnia
Zdrój Busko Zdrój   0-2   Granat Skarżysko-Kamienna   15 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów   0-0   Nida Pińczów   15 sierpnia, 17:00
Wierna Małogoszcz   2-0   ŁKS Łagów   14 sierpnia, 17:30
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   2-1   Alit Ożarów   14 sierpnia, 17:30
Łysica Bodzentyn   0-0   Neptun Końskie   15 sierpnia, 13:00
Partyzant Radoszyce   1-4   Star Starachowice   15 sierpnia, 17:00
Spartakus Daleszyce   2-1   Naprzód Jędrzejów   15 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów   0-1   Czarni Połaniec   15 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów   2-3   GKS Rudki   14 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia
GKS Rudki   3-6   Zdrój Busko Zdrój   18 sierpnia, 17:00
Czarni Połaniec   8-0   Orlicz Suchedniów   18 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów   2-2   Pogoń 1945 Staszów   18 sierpnia, 17:00
Star Starachowice   3-1   Spartakus Daleszyce   18 sierpnia, 17:00
Neptun Końskie   1-0   Partyzant Radoszyce   18 sierpnia, 15:00
Alit Ożarów   1-3   Łysica Bodzentyn   18 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów   3-2   GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   18 sierpnia, 17:00
Nida Pińczów   1-0   Wierna Małogoszcz   18 sierpnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna   2-0   Lubrzanka Kajetanów   18 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia
Zdrój Busko Zdrój   3-2   Lubrzanka Kajetanów   25 sierpnia, 17:00
Wierna Małogoszcz   5-2   Granat Skarżysko-Kamienna   24 sierpnia, 11:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   4-1   Nida Pińczów   25 sierpnia, 17:00
Łysica Bodzentyn   2-3   ŁKS Łagów   24 sierpnia, 13:00
Partyzant Radoszyce   5-1   Alit Ożarów   25 sierpnia, 17:00
Spartakus Daleszyce   0-0   Neptun Końskie   25 sierpnia, 17:00
Pogoń 1945 Staszów   3-0   Star Starachowice   25 sierpnia, 17:00
Orlicz Suchedniów   1-0   Naprzód Jędrzejów   25 sierpnia, 17:00
GKS Rudki   0-0   Czarni Połaniec   25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 28 sierpnia
Czarni Połaniec   1-0   Zdrój Busko Zdrój   28 sierpnia, 17:00
Star Starachowice   1-0   Orlicz Suchedniów   28 sierpnia, 17:00
Neptun Końskie   3-0   Pogoń 1945 Staszów   28 sierpnia, 17:00
Alit Ożarów   1-0   Spartakus Daleszyce   28 sierpnia, 17:00
ŁKS Łagów   6-0   Partyzant Radoszyce   28 sierpnia, 17:00
Nida Pińczów   0-0   Łysica Bodzentyn   28 sierpnia, 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna   0-0   GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   28 sierpnia, 17:00
Lubrzanka Kajetanów   3-1   Wierna Małogoszcz   28 sierpnia, 17:00
GKS Rudki   1-3   Naprzód Jędrzejów   28 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września
Zdrój Busko Zdrój   1-1   Wierna Małogoszcz   1 września, 17:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   3-0   Lubrzanka Kajetanów   31 sierpnia, 11:00
Łysica Bodzentyn   1-5   Granat Skarżysko-Kamienna   1 września, 17:00
Partyzant Radoszyce   1-3   Nida Pińczów   31 sierpnia, 17:00
Spartakus Daleszyce   0-2   ŁKS Łagów   1 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów   4-1   Alit Ożarów   1 września, 17:00
Orlicz Suchedniów   2-2   Neptun Końskie   1 września, 17:00
GKS Rudki   1-2   Star Starachowice   1 września, 17:00
Naprzód Jędrzejów   4-2   Czarni Połaniec   31 sierpnia, 11:00

Kolejka 7 - 7-8 września
Naprzód Jędrzejów   2-0   Zdrój Busko Zdrój   8 września, 16:00
Star Starachowice   2-3   Czarni Połaniec   8 września, 16:00
Neptun Końskie   2-3   GKS Rudki   8 września, 16:00
Alit Ożarów   5-3   Orlicz Suchedniów   7 września, 16:00
ŁKS Łagów   3-0   Pogoń 1945 Staszów   8 września, 16:30
Nida Pińczów   2-1   Spartakus Daleszyce   7 września, 16:00
Granat Skarżysko-Kamienna   0-0   Partyzant Radoszyce   7 września, 16:00
Lubrzanka Kajetanów   2-1   Łysica Bodzentyn   7 września, 14:00
Wierna Małogoszcz   2-3   GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   6 września, 16:30

Kolejka 8 - 14-15 września
Zdrój Busko Zdrój   0-1   GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   15 września, 16:00
Łysica Bodzentyn   2-2   Wierna Małogoszcz   14 września, 12:00
Partyzant Radoszyce   3-3   Lubrzanka Kajetanów   15 września, 16:00
Spartakus Daleszyce   1-2   Granat Skarżysko-Kamienna   14 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów   1-0   Nida Pińczów   14 września, 16:00
Orlicz Suchedniów   1-3   ŁKS Łagów   15 września, 16:00
GKS Rudki   1-0   Alit Ożarów   15 września, 16:00
Czarni Połaniec   3-0   Neptun Końskie   14 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów   0-4   Star Starachowice   15 września, 16:00

Kolejka 9 - 21-22 września
Star Starachowice   1-1   Zdrój Busko Zdrój   21 września, 15:00
Neptun Końskie   2-1   Naprzód Jędrzejów   22 września, 15:00
Alit Ożarów   1-3   Czarni Połaniec   21 września, 15:00
ŁKS Łagów   5-0   GKS Rudki   22 września, 16:00
Nida Pińczów   3-3   Orlicz Suchedniów   22 września, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna   3-0   Pogoń 1945 Staszów   21 września, 11:00
Lubrzanka Kajetanów   1-3   Spartakus Daleszyce   21 września, 13:00
Wierna Małogoszcz   2-2   Partyzant Radoszyce   21 września, 16:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   4-1   Łysica Bodzentyn   22 września, 15:00

Kolejka 10 - 28-29 września
Zdrój Busko Zdrój   1-2   Łysica Bodzentyn   29 września, 15:00
Partyzant Radoszyce   0-2   GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   28 września, 11:00
Spartakus Daleszyce   1-2   Wierna Małogoszcz   29 września, 16:00
Pogoń 1945 Staszów   1-0   Lubrzanka Kajetanów   28 września, 16:00
Orlicz Suchedniów   1-3   Granat Skarżysko-Kamienna   29 września, 15:00
GKS Rudki   1-2   Nida Pińczów   29 września, 15:00
Czarni Połaniec   0-0   ŁKS Łagów   28 września, 15:00
Naprzód Jędrzejów   0-4   Alit Ożarów   29 września, 15:00
Star Starachowice   2-0   Neptun Końskie   28 września, 15:00

Kolejka 11 - 5-6 października
Neptun Końskie   3-3   Zdrój Busko Zdrój   6 października, 15:00
Alit Ożarów   2-3   Star Starachowice   5 października, 15:00
ŁKS Łagów   6-0   Naprzód Jędrzejów   6 października, 15:00
Nida Pińczów   0-1   Czarni Połaniec   6 października, 15:00
Granat Skarżysko-Kamienna   4-0   GKS Rudki   5 października, 11:00
Lubrzanka Kajetanów   2-0   Orlicz Suchedniów   5 października, 11:00
Wierna Małogoszcz   1-4   Pogoń 1945 Staszów   5 października, 15:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   2-2   Spartakus Daleszyce   5 października, 15:00
Łysica Bodzentyn   3-1   Partyzant Radoszyce   5 października, 15:00

Kolejka 12 - 12-13 października
Zdrój Busko Zdrój   3-2   Partyzant Radoszyce   13 października, 15:00
Spartakus Daleszyce   0-0   Łysica Bodzentyn   12 października, 14:00
Pogoń 1945 Staszów   1-4   GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   13 października, 15:00
Orlicz Suchedniów   3-1   Wierna Małogoszcz   13 października, 14:00
GKS Rudki   2-0   Lubrzanka Kajetanów   13 października, 15:00
Czarni Połaniec   0-1   Granat Skarżysko-Kamienna   13 października, 14:00
Naprzód Jędrzejów   6-0   Nida Pińczów   13 października, 15:00
Star Starachowice   2-0   ŁKS Łagów   12 października, 15:00
Neptun Końskie   3-1   Alit Ożarów   12 października, 14:00

Kolejka 13 - 19-20 października
Alit Ożarów   5-0   Zdrój Busko Zdrój   19 października, 14:00
ŁKS Łagów   3-2   Neptun Końskie   20 października, 14:00
Nida Pińczów   1-2   Star Starachowice   20 października, 14:00
Granat Skarżysko-Kamienna   1-0   Naprzód Jędrzejów   19 października, 12:00
Lubrzanka Kajetanów   0-0   Czarni Połaniec   20 października, 14:00
Wierna Małogoszcz   3-0   GKS Rudki   19 października, 14:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   0-0   Orlicz Suchedniów   19 października, 14:00
Łysica Bodzentyn   1-3   Pogoń 1945 Staszów   19 października, 14:00
Partyzant Radoszyce   6-2   Spartakus Daleszyce   20 października, 14:00

Kolejka 14 - 26-27 października
Zdrój Busko Zdrój   1-1   Spartakus Daleszyce   27 października, 13:00
Pogoń 1945 Staszów   3-1   Partyzant Radoszyce   27 października, 13:00
Orlicz Suchedniów   0-4   Łysica Bodzentyn   27 października, 13:00
GKS Rudki   3-3   GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   27 października, 13:00
Czarni Połaniec   1-1   Wierna Małogoszcz   26 października, 13:00
Naprzód Jędrzejów   0-0   Lubrzanka Kajetanów   27 października, 13:00
Star Starachowice   2-1   Granat Skarżysko-Kamienna   26 października, 13:00
Neptun Końskie   1-0   Nida Pińczów   27 października, 13:00
Alit Ożarów   0-4   ŁKS Łagów   26 października, 14:00

Kolejka 15 - 2-3 listopada
ŁKS Łagów   2-0   Zdrój Busko Zdrój   3 listopada, 13:00
Nida Pińczów   3-2   Alit Ożarów   3 listopada, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna   1-1   Neptun Końskie   2 listopada, 13:00
Lubrzanka Kajetanów   1-0   Star Starachowice   3 listopada, 13:00
Wierna Małogoszcz   3-2   Naprzód Jędrzejów   2 listopada, 11:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   0-2   Czarni Połaniec   3 listopada, 13:00
Łysica Bodzentyn   1-0   GKS Rudki   2 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce   1-2   Orlicz Suchedniów   3 listopada, 13:00
Spartakus Daleszyce   2-0   Pogoń 1945 Staszów   3 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 9-10 listopada
Zdrój Busko Zdrój   3-0   Pogoń 1945 Staszów   10 listopada, 13:00
Orlicz Suchedniów   3-3   Spartakus Daleszyce   9 listopada, 11:00
GKS Rudki   0-0   Partyzant Radoszyce   10 listopada, 13:00
Czarni Połaniec   3-2   Łysica Bodzentyn   9 listopada, 13:00
Naprzód Jędrzejów   2-6   GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   10 listopada, 13:00
Star Starachowice   1-4   Wierna Małogoszcz   9 listopada, 13:00
Neptun Końskie   3-1   Lubrzanka Kajetanów   9 listopada, 13:00
Alit Ożarów   3-1   Granat Skarżysko-Kamienna   9 listopada, 13:00
ŁKS Łagów   2-0   Nida Pińczów   10 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 16-17 listopada
Nida Pińczów   0-2   Zdrój Busko Zdrój   16 listopada, 13:00
Granat Skarżysko-Kamienna   1-1   ŁKS Łagów   16 listopada, 13:00
Lubrzanka Kajetanów   3-1   Alit Ożarów   16 listopada, 11:00
Wierna Małogoszcz   5-1   Neptun Końskie   16 listopada, 11:00
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny)   3-2   Star Starachowice   16 listopada, 13:00
Łysica Bodzentyn   2-1   Naprzód Jędrzejów   16 listopada, 13:00
Partyzant Radoszyce   2-2   Czarni Połaniec   17 listopada, 13:00
Spartakus Daleszyce   2-2   GKS Rudki   16 listopada, 12:00
Pogoń 1945 Staszów   2-1   Orlicz Suchedniów   16 listopada, 13:30