RUNDA WIOSENNA sezonu 2019/2020

Kolejka 18 - 07-03-2020/08-03-2020

154 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ORLICZ Suchedniów 2020-03-08 14:00  
155 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS Rudki 2020-03-08 14:00  
156 CZARNI Połaniec - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2020-03-08 14:00  
157 GKS PARTYZANT Radoszyce - NAPRZÓD Jędrzejów 2020-03-08 14:00  
158 ŁYSICA Bodzentyn - STAR Starachowice 2020-03-08 14:00  
159 GKS Nowiny - MKS NEPTUN Końskie   2020-03-08 14:00  
160 WIERNA Małogoszcz - ALIT Ożarów   2020-03-08 14:00  
161 [EKS Łagów - LUBRZANKA Kajetanów   2020-03-08 14:00  
162 GRANAT Skarżysko Kamienna- TS 1946 NIDA Pińczów 2020-03-08 14:00  

Kolejka 19 - 14-03-2020/15-03-2020
163 GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2020-03-15 14:00  
164 TS 1946 NIDA Pińczów - LUBRZANKA Kajetanów 2020-03-15 14:00  
165 ŁKS Łagów - WIERNA Małogoszcz 2020-03-15 14:00  
166 ALIT Ożarów - GKS Nowiny 2020-03-14 14:00  
167 MKS NEPTUN Końskie - ŁYSICA Bodzentyn 2020-03-15 14:00  
168 STAR Starachowice - GKS PARTYZANT Radoszyce 2020-03-15 14:00  
169 NAPRZÓD Jędrzejów H - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2020-03-15 14:00 
170 CZARNI Połaniec  - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2020-03-15 14:00  
171 GKS Rudki - ORLICZ Suchedniów 2020-03-15 14:00

Kolejka 20 - 21-03-2020/22-03-2020
172 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GKS Rudki 2020-03-22 14:00  
173 ORLICZ Suchedniów - CZARNI Połaniec 2020-03-22 14:00  
174 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - NAPRZÓD Jędrzejów 2020-03-22 14:00  
175 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - STAR Starachowice 2020-03-22 14:00  
176 GKS PARTYZANT Radoszyce - MKS NEPTUN Końskie 2020-03-22 14:00  
177 ŁYSICA Bodzentyn - ALIT Ożarów 2020-03-22 14:00     
178 GKS Nowiny - ŁKS Łagów 2020-03-22 14:00
179 WIERNA Małogoszcz - TS 1946 NIDA Pińczów 2020-03-22 14:00

Kolejka 21 - 28-03-2020/29-03-2020
181 LUBRZANKA Kajetanów MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2020-03-29 15:00  
182 GRANAT Skarżysko Kamienna -WIERNA Małogoszcz 2020-03-29 15:00  
183 TS 1946 NIDA Pińczów - GKS Nowiny 2020-03-29 15:00  
184 ŁKS Łagów - ŁYSICA Bodzentyn 2020-03-29 15:00  
185 ALIT Ożarów - GKS PARTYZANT Radoszyce 2020-03-28 15:00  
186 MKS NEPTUN Końskie SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2020-03-29 15:00  
187 STAR Starachowice - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2020-03-29 15:00
188 NAPRZÓD Jędrzejów - ORLICZ Suchedniów 2020-03-29 15:00  
189 CZARNI Połaniec - GKS Rudki 2020-03-29 15:00  

Kolejka 22 w dniach 04-04-2020/05-04-2020
190 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - CZARNI Połaniec 2020-04-05 16:00  
191 NAPRZÓD Jędrzejów - GKS Rudki 2020-04-05 16:00  
192 ORLICZ Suchedniów - STAR Starachowice 2020-04-05 16:00  
193 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - MKS NEPTUN Końskie 2020-04-05 16:00  
194 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ALIT Ożarów 2020-04-05 16:00  
195 GKS PARTYZANT Radoszyce - ŁKS Łagów 2020-04-05 16:00  
196 ŁYSICA Bodzentyn - TS 1946 NIDA Pińczów 2020-04-05 16:00  
197 GKS Nowiny - GRANAT Skarżysko Kamienna 2020-04-05 16:00  
198 WIERNA Małogoszcz - LUBRZANKA Kajetanów 2020-04-05 16:00

Kolejka 23 - 11-04-2020 WIELKA SOBOTA
199 WIERNA Małogoszcz - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2020-04-11 16:00  
200 LUBRZANKA Kajetanów - GKS Nowiny 2020-04-11 16:00  
201 GRANAT Skarżysko Kamienna - ŁYSICA Bodzentyn 2020-04-11 16:00  
202 TS 1946 NIDA Pińczów - GKS PARTYZANT Radoszyce 2020-04-11 16:00  
203 ŁKS Łagów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2020-04-11 16:00  
204 ALIT Ożarów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2020-04-11 16:00
205 MKS NEPTUN Końskie - ORLICZ Suchedniów 2020-04-11 16:00  
206 STAR Starachowice - GKS Rudki 2020-04-11 16:00
207 CZARNI Połaniec - NAPRZÓD Jędrzejów 2020-04-11 16:00  

Kolejka 24 - 18-04-2020/19-04-2020
208 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - NAPRZÓD Jędrzejów 2020-04-19 16:00
209 CZARNI Połaniec - STAR Starachowice 2020-04-19 16:00  
210 GKS Rudki - MKS NEPTUN Końskie 2020-04-19 16:00  
211 ORLICZ Suchedniów - ALIT Ożarów 2020-04-19 16:00  
212 MKS OLIMPIA-POGOŃ S aszó - ŁKS Łagów 2020-04-19 16:00  
213 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - TS 1946 NIDA Pińczów 2020-04-19 16:00  
214 GKS PARTYZANT Radoszyce - GRANAT Skarżysko Kamienna 2020-04-19 16:00  
215 ŁYSICA Bodzentyn - LUBRZANKA Kajetanów 2020-04-19 16:00  
216 GKS Nowiny -WIERNA Małogoszcz 2020-04-191 16:00

Kolejka 25 - 25-04-2020/26-04-2020
217 GKS Nowiny - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2020-04-26 16:00  
218 WIERNA Małogoszcz - ŁYSICA Bodzentyn 2020-04-26 16:00  
219 LUBRZANKA Kajetanów - GKS PARTYZANT Radoszyce 2020-04-26 16:00  
220 GRANAT Skarżysko Kamienna - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2020-04-26 16:00  
221 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2020-04-26 16:00  
222 ŁKS Łagów - ORLICZ Suchedniów 2020-04-26 16:00  
223 ALIT Ożarów - GKS Rudki 2020-04-25 16:00  
224 MKS NEPTUN Końskie - CZARNI Połaniec 2020-04-26 16:00  
225 STAR Starachowice - NAPRZÓD Jędrzejów 2020-04-26 16:00  

Kolejka 26 - 01-05-2020 PIĄTEK/ŚWIĘTO PRACY
226 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - STAR Starachowice 2020-05-01 13:00  
227 NAPRZÓD Jędrzejów - MKS NEPTUN Końskie 2020-05-01 13:00  
228 CZARNI Połaniec - ALIT Ożarów 2020-05-01 13:00  
229 GKS Rudki - ŁKS Łagów 2020-05-01 13:00
230 ORLICZ Suchedniów - TS 1946 NIDA Pińczów 2020-05-01 13:00  
231 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GRANAT Skarżysko Kamienna 2020-05-01 13:00  
232 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - LUBRZANKA Kajetanów 2020-05-01 13:00  
233 GKS PARTYZANT Radoszyce - WIERNA Małogoszcz 2020-05-01 13:00  
234 ŁYSICA Bodzentyn - GKS Nowiny 2020-05-01 13:00

Kolejka 27 - 03-05-2020 NIEDZIELA
235 ŁYSICA Bodzentyn - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2020-05-03 17:00  
236 GKS Nowiny - GKS PARTYZANT Radoszyce 2020-05-03 17:00  
237 WIERNA Małogoszcz - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2020-05-03 17:00  
238 L1.13RZANKA Kajetanów - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2020-05-03 17:00  
239 GRANAT Skarżysko Kamienna - ORLICZ Suchedniów 2020-05-03 17:00  
240 TS 1946 NIDA Pińczów - GKS Rudki 2020-05-03 17:00  
241 ŁKS Łagów - CZARNI Połaniec 2020-05-03 17:00  
242 ALIT Ożarów NAPRZÓD Jędrzejów 2020-05-03 17:00    
243 MKS NEPTUN Końskie - STAR Starachowice 2020-05-03   17:00

Kolejka 28 -  09-05-2020/10-05-2020
244 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - MKS NEPTUN Końskie 2020-05-10 17:00  
245 STAR Starachowice - ALIT Ożarów 2020-05-10 17:00  
246 NAPRZÓD Jędrzejów - ŁKS Łagów 2020-05-10 17:00  
247 CZARNI Połaniec - TS 1946 NIDA Pińczów 2020-05-10 17:00
248 GKS Rudki - GRANAT Skarżysko Kamienna 2020-05-10 17:00
249 ORLICZ Suchedniów - LUBRZANKA Kajetanów 2020-05-10 17:00  
250 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów -WIERNA Małogoszcz 2020-05-10 17:00  
251 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GKS Nowiny 2020-05-10 17:00  
252 GKS PARTYZANT Radoszyce - ŁYSICA Bodzentyn 2020-05-10 17:00

Kolejka 29 - 13-05-2020 ŚRODA
253 GKS PARTYZANT Radoszyce - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2020-05-13 17:30  
254 ŁYSICA Bodzentyn - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2020-05-13 17:30  
255 GKS Nowiny - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2020-05-13 17:30
256 WIERNA Małogoszcz - ORLICZ Suchedniów 2020-05-13 17:30  
257 LUBRZANKA Kajetanów - GKS Rudki 2020-05-13 17:30
258 GRANAT Skarżysko Kamienna - CZARNI Połaniec 2020-05-13 17:30
259 TS 1946 NIDA Pińczów - NAPRZÓD Jędrzejów 2020-05-13 17:30  
260 ŁKS Łagów - STAR Starachowice 2020-05-13 17:30  
261 ALIT Ożarów - MKS NEPTUN Końskie 2020-05-13 17:30

Kolejka 30 - 16-05-2020/17-05-2020
262 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ALIT Ożarów 2020-05-17 17:00  
263 MKS NEPTUN Końskie - ŁKS Łagów 2020-05-17 17:00  
264 STAR Starachowice - TS 1946 NIDA Pińczów 2020-05-17 17:00  
265 NAPRZÓD Jędrzejów - GRANAT Skarżysko Kamienna 2020-05-17 17:00  
266 CZARNI Połaniec - LUBRZANKA Kajetanów 2020-05-17 17:00  
267 GKS Rudki -WIERNA Małogoszcz 2020-05-17 17:00  
268 ORLICZ Suchedniów - GKS Nowiny 2020-05-17 17:00  
269 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ŁYSICA Bodzentyn 2020-05-17 17:00  
270 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GKS PARTYZANT Radoszyce 2020-05-17 17:00

Kolejka 31 - 23-05-2020/24-05-2020
271 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2020-05-24 17:00  
272 GKS PARTYZANT Radoszyce - MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 2020-05-24 17:00  
273 ŁYSICA Bodzentyn - ORLICZ Suchedniów 2020-05-24 17:00  
274 GKS Nowiny - GKS Rudki 2020-05-24 17:00  
275 WIERNA Małogoszcz - CZARNI Połaniec 2020-05-24 17:00  
276 LUBRZANKA Kajetanów - NAPRZÓD Jędrzejów 2020-05-24 17:00  
277 GRANAT Skarżysko Kamienna - STAR Starachowice 2020-05-24 17:00  
278 TS 1946 NIDA Pińczów - MKS NEPTUN Końskie 2020-05-24 17:00  
279 ŁKS Łagów - ALIT Ożarów   2020-05-24   17:00  

Kolejka 32 - 30-05-2020/31-05-2020
280 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ŁKS Łagów 2020-05-31 17:00  
281 ALIT Ożarów - TS 1946 NIDA Pińczów 2020-05-30 17:00  
282 MKS NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko Kamienna 2020-05-31 17:00  
283 STAR Starachowice - LUBRZANKA Kajetanów 2020-05-31 17:00  
284 NAPRZÓD Jędrzejów - WIERNA Małogoszcz H 2020-05-31 17:0  
285 CZARNI Połaniec - GKS Nowiny 2020-05-31 17:00  
286 GKS Rudki -ŁYSICA Bodzen yn 2020-05-31 17:00  
287 ORLICZ Suchedniów - GKS PARTYZANT Radoszyce 2020-05-31 17:00  
288 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2020-05-31 17:00

Kolejka 33 - 07-06-2020 NIEDZIELA/TERMIN OBLIGATORYJNY
289 MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2020-06-07 17:00  
290 SPARTAKUS AUREUS Daleszyce ORLICZ Suchedniów 2020-06-07 17:00  
291 GKS PARTYZANT Radoszyce - GKS Rudki 2020-06-07 17:00  
292 ŁYSICA Bodzentyn - CZARNI Połaniec 2020-06-07 17:00  
293 GKS Nowiny - NAPRZÓD Jędrzejów 2020-06-07 17:00  
294 WIERNA Małogoszcz - STAR Starachowice 2020-06-07 17:00  
295 LUBRZANKA Kajetanów - MKS NEPTUN Końskie 2020-06-07 17:00  
296 GRANAT Skarżysko Kamienna - ALIT Ożarów 2020-06-07 17:00  
297 TS 1946 NIDA Pińczów - ŁKS Łagów 2020-06-07 17:00  

Kolejka 34 - 13-06-2020 SOBOTA/TERMIN OBLIGATORYJNY
298 MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - TS 1946 NIDA Pińczów 2020-06-13 17:00  
299 ŁKS Łagów - GRANAT Skarżysko Kamienna 2020-06-13 17:00  
300 ALIT Ożarów - LUBRZANKA Kajetanów 2020-06-13 17:00  
301 MKS NEPTUN Końskie - WIERNA Małogoszcz 2020-06-13 17:00  
302 STAR Starachowice - GKS Nowiny 2020-06-13 17:00  
303 NAPRZÓD Jędrzejów - ŁYSICA Bodzentyn 2020-06-13 17:00  
304 CZARNI Połaniec - GKS PARTYZANT Radoszyce 2020-06-13 17:00  
305 GKS Rudki - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 2020-06-13 17:00  
306 ORLICZ Suchedniów - POGOŃ 1945 Staszów 2020-06-13 17:00