2020/2021

Granat Skarżysko-Kamienna Partyzant Radoszyce Sb 18 LIP 11:00
Partyzant Radoszyce Alit Ożarów Sb 25 LIP 17:30
Wierna Małogoszcz Partyzant Radoszyce Sb 1 SIE 17:30
Partyzant Radoszyce Neptun Końskie Sb 8 SIE 11:00
Łysica Bodzentyn Partyzant Radoszyce Nd 16 SIE 17:00
Partyzant Radoszyce OKS Opatów Nd 23 SIE 17:00
Hetman Włoszczowa Partyzant Radoszyce Nd 30 SIE 17:00
Granat Skarżysko-Kamienna Star Starachowice Nd 30 SIE 17:00
Partyzant Radoszyce GKS Nowiny Nd 6 WRZ 16:00
AKS 1947 Busko-Zdrój Partyzant Radoszyce Sb 12 WRZ 19:00
Partyzant Radoszyce Moravia Morawica Nd 20 WRZ 15:00
Orlicz Suchedniów Partyzant Radoszyce Nd 27 WRZ 14:00
Partyzant Radoszyce Czarni Połaniec Nd 4 PAŹ 15:00
Naprzód Jędrzejów Partyzant Radoszyce Nd 22 LIS 13:00
Star Starachowice Partyzant Radoszyce Sb 17 PAŹ 14:00
Partyzant Radoszyce Olimpia Pogoń Staszów Nd 25 PAŹ 13:00
GKS Rudki Partyzant Radoszyce Sb 31 PAŹ 13:00
Partyzant Radoszyce Lubrzanka Kajetanów Nd 8 LIS 13:00
TS 1946 Nida Pińczów Partyzant Radoszyce Śr 11 LIS 13:15
Partyzant Radoszyce Spartakus Daleszyce Nd 15 LIS 13:00
Partyzant Radoszyce Granat Skarżysko-Kamienna Nd 14 MAR 14:00
Alit Ożarów Partyzant Radoszyce Śr 21 KWI 17:00
Partyzant Radoszyce Wierna Małogoszcz Nd 28 MAR 15:00
Neptun Końskie Partyzant Radoszyce Sb 3 KWI 13:00
Partyzant Radoszyce Łysica Bodzentyn Nd 11 KWI 16:00
OKS Opatów Partyzant Radoszyce Śr 14 KWI 16:30
Partyzant Radoszyce Hetman Włoszczowa Nd 18 KWI 16:30
GKS Nowiny Partyzant Radoszyce Nd 25 KWI 17:00
Partyzant Radoszyce AKS 1947 Busko-Zdrój Śr 28 KWI 17:00
Partyzant Radoszyce Orlicz Suchedniów Nd 9 MAJ 17:00
Czarni Połaniec Partyzant Radoszyce Sb 15 MAJ 15:00
Partyzant Radoszyce Naprzód Jędrzejów Śr 19 MAJ 17:30
Partyzant Radoszyce Star Starachowice Nd 23 MAJ 17:00
Olimpia Pogoń Staszów Partyzant Radoszyce Nd 30 MAJ 17:00
Partyzant Radoszyce GKS Rudki Cz 3 CZE 17:00
Lubrzanka Kajetanów Partyzant Radoszyce Nd 6 CZE 17:00
Partyzant Radoszyce TS 1946 Nida Pińczów Nd 13 CZE 17:00
Spartakus Daleszyce Partyzant Radoszyce Nd 20 CZE 17:00